MFP-25BRD52-20K Yageo
  • Available: 5,541
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFP-25BRD52-20K Yageo
    MFP-25BRD52-20K Yageo
    MFP-25BRD52-20K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFP-25BRD52-20K is described as RES 20K OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK