MFP-25BRD52-3K3 Yageo
  • Available: 25,038
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFP-25BRD52-3K3 Yageo
    MFP-25BRD52-3K3 Yageo
    MFP-25BRD52-3K3 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFP-25BRD52-3K3 is described as RES 3.3K OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT