MMP200FRF270R Yageo
  • Part Number: MMP200FRF270R
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 270 OHM 1% 2W MELF
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about MMP200FRF270R Yageo
    MMP200FRF270R Yageo
    MMP200FRF270R is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MMP200FRF270R is described as RES SMD 270 OHM 1% 2W MELF. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE