MMP200FRF27R Yageo
  • Part Number: MMP200FRF27R
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 27 OHM 1% 2W MELF
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about MMP200FRF27R Yageo
    MMP200FRF27R Yageo
    MMP200FRF27R is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MMP200FRF27R is described as RES SMD 27 OHM 1% 2W MELF. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH