NKN1WSFR-52-2R7 Yageo
  • More about NKN1WSFR-52-2R7 Yageo
    NKN1WSFR-52-2R7 Yageo
    NKN1WSFR-52-2R7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN1WSFR-52-2R7 is described as RES 2.7 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V