NKN2WSJR-73-0R12 Yageo
  • More about NKN2WSJR-73-0R12 Yageo
    NKN2WSJR-73-0R12 Yageo
    NKN2WSJR-73-0R12 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN2WSJR-73-0R12 is described as RES 0.12 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.