NKN3WSFR-73-7R5 Yageo
  • More about NKN3WSFR-73-7R5 Yageo
    NKN3WSFR-73-7R5 Yageo
    NKN3WSFR-73-7R5 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN3WSFR-73-7R5 is described as RES 7.5 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE