NKN7WSJR-91-1R5 Yageo
  • More about NKN7WSJR-91-1R5 Yageo
    NKN7WSJR-91-1R5 Yageo
    NKN7WSJR-91-1R5 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN7WSJR-91-1R5 is described as RES 1.5 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN