NKN7WSJR-91-5R6 Yageo
  • More about NKN7WSJR-91-5R6 Yageo
    NKN7WSJR-91-5R6 Yageo
    NKN7WSJR-91-5R6 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN7WSJR-91-5R6 is described as RES 5.6 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V