PE2010DKM070R015L Yageo
  • Part Number: PE2010DKM070R015L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.015 OHM 0.5% 1/2W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2010DKM070R015L Yageo
    PE2010DKM070R015L Yageo
    PE2010DKM070R015L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2010DKM070R015L is described as RES 0.015 OHM 0.5% 1/2W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH