PE2010DKM070R033L Yageo
  • Part Number: PE2010DKM070R033L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.033 OHM 0.5% 1/2W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2010DKM070R033L Yageo
    PE2010DKM070R033L Yageo
    PE2010DKM070R033L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2010DKM070R033L is described as RES 0.033 OHM 0.5% 1/2W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE