PE2010DKM070R05L Yageo
  • Part Number: PE2010DKM070R05L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.05 OHM 0.5% 1/2W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2010DKM070R05L Yageo
    PE2010DKM070R05L Yageo
    PE2010DKM070R05L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2010DKM070R05L is described as RES 0.05 OHM 0.5% 1/2W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE