PE2010FKE070R025L Yageo
  • Part Number: PE2010FKE070R025L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.025 OHM 1% 1/2W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2010FKE070R025L Yageo
    PE2010FKE070R025L Yageo
    PE2010FKE070R025L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2010FKE070R025L is described as RES 0.025 OHM 1% 1/2W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE