PE2010FKE7W0R018L Yageo
  • Part Number: PE2010FKE7W0R018L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.018 OHM 1% 1W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2010FKE7W0R018L Yageo
    PE2010FKE7W0R018L Yageo
    PE2010FKE7W0R018L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2010FKE7W0R018L is described as RES 0.018 OHM 1% 1W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.