PE2512FKF070R009L Yageo
  • Part Number: PE2512FKF070R009L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.009 OHM 1% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2512FKF070R009L Yageo
    PE2512FKF070R009L Yageo
    PE2512FKF070R009L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2512FKF070R009L is described as RES 0.009 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE