PGM2WSJB-3R3 Yageo
  • More about PGM2WSJB-3R3 Yageo
    PGM2WSJB-3R3 Yageo
    PGM2WSJB-3R3 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PGM2WSJB-3R3 is described as RES 3.3 OHM 2W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE