PGM800KB-33R Yageo
  • More about PGM800KB-33R Yageo
    PGM800KB-33R Yageo
    PGM800KB-33R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PGM800KB-33R is described as RES 33 OHM 8W 10% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE