PSM11AKB-470R Yageo
  • Available: 224
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PSM11AKB-470R Yageo
    PSM11AKB-470R Yageo
    PSM11AKB-470R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM11AKB-470R is described as RES 470 OHM 11W 10% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.