PSM400JB-470R Yageo
  • More about PSM400JB-470R Yageo
    PSM400JB-470R Yageo
    PSM400JB-470R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM400JB-470R is described as RES 470 OHM 4W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"