PSM700JB-150R Yageo
  • More about PSM700JB-150R Yageo
    PSM700JB-150R Yageo
    PSM700JB-150R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM700JB-150R is described as RES 150 OHM 7W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.