PSM700JB-56R Yageo
  • More about PSM700JB-56R Yageo
    PSM700JB-56R Yageo
    PSM700JB-56R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM700JB-56R is described as RES 56 OHM 7W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"