PSM7WSJB-180R Yageo
  • More about PSM7WSJB-180R Yageo
    PSM7WSJB-180R Yageo
    PSM7WSJB-180R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM7WSJB-180R is described as RES 180 OHM 7W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM