PSM7WSJB-18R Yageo
  • More about PSM7WSJB-18R Yageo
    PSM7WSJB-18R Yageo
    PSM7WSJB-18R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM7WSJB-18R is described as RES 18 OHM 7W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F