PSM7WSJB-1K2 Yageo
  • More about PSM7WSJB-1K2 Yageo
    PSM7WSJB-1K2 Yageo
    PSM7WSJB-1K2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM7WSJB-1K2 is described as RES 1.2K OHM 7W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK