PSM7WSJB-2K2 Yageo
  • More about PSM7WSJB-2K2 Yageo
    PSM7WSJB-2K2 Yageo
    PSM7WSJB-2K2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM7WSJB-2K2 is described as RES 2.2K OHM 7W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM