PSM7WSJB-33R Yageo
  • More about PSM7WSJB-33R Yageo
    PSM7WSJB-33R Yageo
    PSM7WSJB-33R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM7WSJB-33R is described as RES 33 OHM 7W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH