PSM7WSJB-56R Yageo
  • Available: 224
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PSM7WSJB-56R Yageo
    PSM7WSJB-56R Yageo
    PSM7WSJB-56R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM7WSJB-56R is described as RES 56 OHM 7W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X