PSP500JB-91R Yageo
  • More about PSP500JB-91R Yageo
    PSP500JB-91R Yageo
    PSP500JB-91R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP500JB-91R is described as RES 91 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F