PSP700JB-27R Yageo
  • More about PSP700JB-27R Yageo
    PSP700JB-27R Yageo
    PSP700JB-27R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP700JB-27R is described as RES 27 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"