PSP7WSJB-1K5 Yageo
  • More about PSP7WSJB-1K5 Yageo
    PSP7WSJB-1K5 Yageo
    PSP7WSJB-1K5 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP7WSJB-1K5 is described as RES 1.5K OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.