PSP7WSJB-390R Yageo
  • More about PSP7WSJB-390R Yageo
    PSP7WSJB-390R Yageo
    PSP7WSJB-390R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP7WSJB-390R is described as RES 390 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM