RC0100FR-07196KL Yageo
  • Part Number: RC0100FR-07196KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 196K OHM 1% 1/32W 01005
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0100FR-07196KL Yageo
    RC0100FR-07196KL Yageo
    RC0100FR-07196KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0100FR-07196KL is described as RES SMD 196K OHM 1% 1/32W 01005. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM