RC0100FR-07249RL Yageo
  • Part Number: RC0100FR-07249RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 249 OHM 1% 1/32W 01005
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0100FR-07249RL Yageo
    RC0100FR-07249RL Yageo
    RC0100FR-07249RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0100FR-07249RL is described as RES SMD 249 OHM 1% 1/32W 01005. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM