RC0100JR-0782KL Yageo
  • Part Number: RC0100JR-0782KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 82K OHM 5% 1/32W 01005
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0100JR-0782KL Yageo
    RC0100JR-0782KL Yageo
    RC0100JR-0782KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0100JR-0782KL is described as RES SMD 82K OHM 5% 1/32W 01005. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA