RC0100JR-078K2L Yageo
  • Part Number: RC0100JR-078K2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 8.2K OHM 5% 1/32W 01005
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0100JR-078K2L Yageo
    RC0100JR-078K2L Yageo
    RC0100JR-078K2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0100JR-078K2L is described as RES SMD 8.2K OHM 5% 1/32W 01005. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE