RC0201FR-071M5L Yageo
  • Part Number: RC0201FR-071M5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.5M OHM 1% 1/20W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0201FR-071M5L Yageo
    RC0201FR-071M5L Yageo
    RC0201FR-071M5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0201FR-071M5L is described as RES SMD 1.5M OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM