RC1210JR-0747RL Yageo
  • Part Number: RC1210JR-0747RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 47 OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 13,787
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RC1210JR-0747RL Yageo
    RC1210JR-0747RL Yageo
    RC1210JR-0747RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1210JR-0747RL is described as RES SMD 47 OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE