RC1218DK-0771K5L Yageo
  • Part Number: RC1218DK-0771K5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 71.5K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1218DK-0771K5L Yageo
    RC1218DK-0771K5L Yageo
    RC1218DK-0771K5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1218DK-0771K5L is described as RES SMD 71.5K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD