RC2010FK-07150RL Yageo
  • Part Number: RC2010FK-07150RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 150 OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-07150RL Yageo
    RC2010FK-07150RL Yageo
    RC2010FK-07150RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-07150RL is described as RES SMD 150 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM