RC2010FK-0718R7L Yageo
  • Part Number: RC2010FK-0718R7L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 18.7 OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-0718R7L Yageo
    RC2010FK-0718R7L Yageo
    RC2010FK-0718R7L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-0718R7L is described as RES SMD 18.7 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE