RC2010FK-0719K1L Yageo
  • Part Number: RC2010FK-0719K1L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 19.1K OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-0719K1L Yageo
    RC2010FK-0719K1L Yageo
    RC2010FK-0719K1L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-0719K1L is described as RES SMD 19.1K OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE