RC2010FK-071K96L Yageo
  • Part Number: RC2010FK-071K96L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.96K OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-071K96L Yageo
    RC2010FK-071K96L Yageo
    RC2010FK-071K96L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-071K96L is described as RES SMD 1.96K OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F