RC2010FK-0724K3L Yageo
  • Part Number: RC2010FK-0724K3L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 24.3K OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-0724K3L Yageo
    RC2010FK-0724K3L Yageo
    RC2010FK-0724K3L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-0724K3L is described as RES SMD 24.3K OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH