RC2010FK-0730K9L Yageo
  • Part Number: RC2010FK-0730K9L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 30.9K OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-0730K9L Yageo
    RC2010FK-0730K9L Yageo
    RC2010FK-0730K9L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-0730K9L is described as RES SMD 30.9K OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM