RC2010FK-07330RL Yageo
  • Part Number: RC2010FK-07330RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 330 OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 2,250
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RC2010FK-07330RL Yageo
    RC2010FK-07330RL Yageo
    RC2010FK-07330RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-07330RL is described as RES SMD 330 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE