RC2010FK-07348RL Yageo
  • Part Number: RC2010FK-07348RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 348 OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-07348RL Yageo
    RC2010FK-07348RL Yageo
    RC2010FK-07348RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-07348RL is described as RES SMD 348 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V