RC2010FK-0739R2L Yageo
  • Part Number: RC2010FK-0739R2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 39.2 OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-0739R2L Yageo
    RC2010FK-0739R2L Yageo
    RC2010FK-0739R2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-0739R2L is described as RES SMD 39.2 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE