RC2010FK-073R65L Yageo
  • Part Number: RC2010FK-073R65L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 3.65 OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-073R65L Yageo
    RC2010FK-073R65L Yageo
    RC2010FK-073R65L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-073R65L is described as RES SMD 3.65 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED