RC2010FK-07681KL Yageo
  • Part Number: RC2010FK-07681KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 681K OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-07681KL Yageo
    RC2010FK-07681KL Yageo
    RC2010FK-07681KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-07681KL is described as RES SMD 681K OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE