RC2010FK-076K2L Yageo
  • Part Number: RC2010FK-076K2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 6.2K OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-076K2L Yageo
    RC2010FK-076K2L Yageo
    RC2010FK-076K2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-076K2L is described as RES SMD 6.2K OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS